Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA18 R9-8940HX 16 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
81.210,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 81210.34
HP Omen 16-AP0014NTA18 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA18 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
81.676,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 81676.41
Hp Omen 16-AP0014NTA18 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA18 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
84.820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 84820.00
HP Omen 16-AP0014NTA18 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA18 Satıcı: Arez Teknoloji
86.743,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 86753.75
HP Omen 16-AP0014NTA18 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA18 Satıcı: Elimar
87.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 87399.05
HP Omen 16-AP0014NTA18 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA18 Satıcı: Arez Teknoloji
87.793,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 87793.07
Hp Omen 16-AP0014NTA18 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA18 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
89.158,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 89158.71
Hp Omen 16-Ap0014nta18 Amd Ryzen 9 8940Hx 16Gb 1Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa18
Satıcı: Elimar
91.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 91999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK