Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA33 R9-8940HX 8 GB 2 TB SSD RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
84.026,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 84026.19
HP Omen 16-AP0014NTA33 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA33 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
84.508,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 84508.42
Hp Omen 16-AP0014NTA33 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA33 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
87.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 87761.00
HP Omen 16-AP0014NTA33 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA33 Satıcı: Elimar
89.299,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 89299.05
HP Omen 16-AP0014NTA33 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA33 Satıcı: Arez Teknoloji
89.751,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
5 89761.46
HP Omen 16-AP0014NTA33 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA33 Satıcı: Arez Teknoloji
90.837,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 90837.16
Hp Omen 16-AP0014NTA33 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA33 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: elimar
91.096,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 91096.97
Hp Omen 16-Ap0014nta33 Amd Ryzen 9 8940Hx 8Gb 2Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa33
Satıcı: Elimar
93.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 93999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK