Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA34 R9-8940HX 16 GB 2 TB SSD RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
86.280,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 86280.01
HP Omen 16-AP0014NTA34 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA34 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
86.775,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 86775.17
Hp Omen 16-AP0014NTA34 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA34 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
90.115,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 90115.00
HP Omen 16-AP0014NTA34 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA34 Satıcı: Arez Teknoloji
92.158,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 92168.84
HP Omen 16-AP0014NTA34 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA34 Satıcı: Elimar
93.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 93099.05
HP Omen 16-AP0014NTA34 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA34 Satıcı: Arez Teknoloji
93.273,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 93273.67
Hp Omen 16-AP0014NTA34 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA34 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
94.973,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 94973.48
Hp Omen 16-Ap0014nta34 Amd Ryzen 9 8940Hx 16Gb 2Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa34
Satıcı: Elimar
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 97999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK