Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA38 R9-8940HX 16 GB 2 TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
83.463,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 83463.20
HP Omen 16-AP0014NTA38 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA38 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
83.942,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 83942.21
Hp Omen 16-AP0014NTA38 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA38 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
87.173,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 87173.00
HP Omen 16-AP0014NTA38 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA38 Satıcı: Arez Teknoloji
89.150,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 sn önce
4 89160.12
HP Omen 16-AP0014NTA38 AMD Ryzen 9 8940HX 16GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA38 Satıcı: Arez Teknoloji
90.228,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 90228.55
HP Omen 16-AP0014NTA38 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA38 Satıcı: Elimar
91.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 91199.05
Hp Omen 16-AP0014NTA38 Amd Ryzen 9 8940HX 16GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA38 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
93.035,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 93035.22
Hp Omen 16-Ap0014nta38 Amd Ryzen 9 8940Hx 16Gb 2Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa38
Satıcı: Elimar
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 95999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK