Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP OMEN Gaming 16-ap00014nta55 (C12CJEAA55) Laptop Fiyatları

HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA55 R9-8940HX 32 GB 4 TB SSD RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

103.742,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 103742.81
HP Omen 16-AP0014NTA55 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA55

Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ

104.338,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 104338.19
Hp Omen 16-AP0014NTA55 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA55 - 4 TB - 32 GB

Satıcı: Arez Teknoloji

108.354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 108354.00
HP Omen 16-AP0014NTA55 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA55

Satıcı: Arez Teknoloji

110.811,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 110821.51
HP Omen 16-AP0014NTA55 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 4TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA55

Satıcı: Arez Teknoloji

112.151,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 112151.97
HP Omen 16-AP0014NTA55 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA55

Satıcı: Elimar

115.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 115899.05
Hp Omen 16-AP0014NTA55 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 4tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA55 - 4 TB - 32 GB

Satıcı: elimar

118.232,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 118232.52
Hp Omen 16-Ap0014nta55 Amd Ryzen 9 8940Hx 32Gb 4Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa55

Satıcı: Elimar

121.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 121999.00

HP OMEN Gaming 16-ap00014nta55 (C12CJEAA55) Laptop Fiyat Geçmişi

HP OMEN Gaming 16-ap00014nta55 (C12CJEAA55) Laptop Temel Özellikleri

HP OMEN Gaming 16-ap00014nta55 (C12CJEAA55) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.5 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 23.7 mm
• Ağırlık 2.43 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum (Alt)

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 9
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 9 8940HX
• İşlemci Temel Frekans 2.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 64 MB
• Transistör Mesafesi 5 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 55 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Kamera
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses HP Audio Boost HyperX Termal Sensör 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.0 Graphics Core 2 HDCP 2.1 HDMI 2.1

HP OMEN Gaming 16-ap00014nta55 (C12CJEAA55) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.