Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA60 R9-8940HX 64 GB 4 TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
127.402,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 127402.19
HP Omen 16-AP0014NTA60 AMD Ryzen 9 8940HX 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA60 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
128.133,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 128133.36
Hp Omen 16-AP0014NTA60 Amd Ryzen 9 8940HX 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA60 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
133.065,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 133065.00
HP Omen 16-AP0014NTA60 Amd Ryzen 9 8940HX 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA60 Satıcı: Elimar
134.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 134899.05
HP Omen 16-AP0014NTA60 AMD Ryzen 9 8940HX 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA60 Satıcı: Arez Teknoloji
136.082,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
5 136092.97
Hp Omen 16-AP0014NTA60 Amd Ryzen 9 8940HX 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA60 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
137.615,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 137615.06
HP Omen 16-AP0014NTA60 AMD Ryzen 9 8940HX 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA60 Satıcı: Arez Teknoloji
137.729,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 137729.13
Hp Omen 16-Ap0014nta60 Amd Ryzen 9 8940Hx 64Gb 4Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa60
Satıcı: Elimar
141.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 141999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK