Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA73 R9-8940HX 8 GB 512 GB SSD RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
77.548,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 77548.12
HP Omen 16-AP0014NTA73 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA73 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
77.993,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 77993.17
HP Omen 16-AP0014NTA73 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA73 Satıcı: Elimar
79.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 79799.05
Hp Omen 16-AP0014NTA73 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA73 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
80.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 80995.00
Hp Omen 16-AP0014NTA73 Amd Ryzen 9 8940HX 8gb 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA73 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: elimar
81.405,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 81405.70
HP Omen 16-AP0014NTA73 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA73 Satıcı: Arez Teknoloji
82.832,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önce
6 82842
HP Omen 16-AP0014NTA73 AMD Ryzen 9 8940HX 8GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA73 Satıcı: Arez Teknoloji
83.834,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 83834.00
Hp Omen 16-Ap0014nta73 Amd Ryzen 9 8940Hx 8Gb 512Gb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa73
Satıcı: Elimar
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 83999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK