Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0014NT C12CJEAA79 R9-8940HX 32 GB 512 GB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
82.618,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 82618.73
HP Omen 16-AP0014NTA79 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS C12CJEAA79 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
83.092,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 83092.89
Hp Omen 16-AP0014NTA79 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA79 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
86.291,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 86291.00
HP Omen 16-AP0014NTA79 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA79 Satıcı: Arez Teknoloji
88.248,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 88258.11
HP Omen 16-AP0014NTA79 AMD Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA79 Satıcı: Arez Teknoloji
89.315,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
5 89315.63
HP Omen 16-AP0014NTA79 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA79 Satıcı: Elimar
91.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 91199.05
Hp Omen 16-AP0014NTA79 Amd Ryzen 9 8940HX 32GB 512GB SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CJEAA79 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
93.035,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
7 93035.22
Hp Omen 16-Ap0014nta79 Amd Ryzen 9 8940Hx 32Gb 512Gb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cjeaa79
Satıcı: Elimar
95.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 95999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK