Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0019NT C12CNEA-F21 R9-8940HX 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: morinabilisim
73.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 73790.00
Hp Omen 16-AP0019NT C12CNEA Amd Ryzen 9-8940HX 32GB Ram 1tb SSD 8gb Geforce RTX5070 16 Inç 2k 144Hz Freedos Siyah Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: MORİNABİLİŞİM | 5 yorum
77.858,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 77858.75
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Lenovo ThinkBook 16p G6 21U00014TX
77.999,00 TL
HP OMEN Gaming 16-ap0006nt (C52R1EA)
71.999,00 TL
Asus ROG Strix G16 G614PH-RV036EP3
89.868,95 TL
Lenovo ThinkBook 16p G6 21U00013TX
84.799,63 TL
MSI Crosshair 16 HX AI D2XWGKG-047XTR
159.999,00 TL
Apple MacBook Pro 14.2" M5 (10CPU/10GPU)
84.499,00 TL
HP OMEN Gaming 16-ap0032nt (CA8E9EA)
83.941,06 TL
Casper Excalibur G870.1362-DF70X-C
80.745,06 TL
Casper Excalibur G915.1362-EF70X-C
78.199,00 TL
1 yorum