Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0002NT C52QZEA Ryzen AI 9-365 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: VPBİLİSİM
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 81999.00
Hp Omen 16-Ap0002nt Amd Ryzen Aı 9-365 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx 5070 16" 240Hz Freedos Laptop C52qzea
Satıcı: VP BİLİŞİM
83.084,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 83084.10
Hp Omen 16-AP0002NT Amd Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070 16" 240Hz Freedos Laptop C52QZEA Satıcı: VPBİLİSİM
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 85009
Hp Omen 16-AP0002NT Amd Ryzen Aı 9-365 32GB 1tb SSD 8gb Rtx 5070 16" 240Hz Freedos Laptop C52QZEA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: VPBİLİSİM | 6 yorum
86.039,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 86039.04
HP Omen 16-AP0002NT Amd Ryzen AI 9-365 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070 16" 240Hz Freedos Laptop Satıcı: VPBİLİSİM
89.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 89989.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK