Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0012NT C12CGEAA15 Amd Ryzen Aı 9-365 64 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
115.820,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 115820.96
Hp Omen 16-AP0012NTA15 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA15 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
116.485,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 116485.67
HP Omen 16-AP0012NTA15 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA15 Satıcı: Elimar
119.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 119699.05
Hp Omen 16-AP0012NTA15 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA15 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
120.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 120969.00
Hp Omen 16-AP0012NTA15 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 1tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA15 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
122.109,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 122109.03
Hp Omen 16-AP0012NTA15 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA15 Satıcı: Arez Teknoloji
125.209,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 125209.15
Hp Omen 16-AP0012NTA15 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA15 Satıcı: elimar
125.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 125999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK