Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0012NT C12CGEAA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16 GB 2 TB SSD RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
88.990,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 88990.52
Hp Omen 16-AP0012NTA25 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA25 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
89.501,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 89501.25
Hp Omen 16-AP0012NTA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
92.946,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 92946.00
Hp Omen 16-AP0012NTA25 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 Satıcı: Arez Teknoloji
96.203,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 96203.90
HP Omen 16-AP0012NTA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 Satıcı: Elimar
96.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 96899.05
Hp Omen 16-AP0012NTA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
98.849,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 98849.98
Hp Omen 16-AP0012NTA25 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 Satıcı: elimar
101.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 101999.00
Hp Omen 16-Ap0012nta25 Amd Ryzen Aı 9-365 16Gb 2Tb Ssd Rtx5070 Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cgeaa25
Satıcı: Elimar
101.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 101999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK