Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP OMEN Gaming 16-ap0012nta30 (C12CGEAA30) Laptop Fiyatları

HP Omen 16-AP0012NT C12CGEAA30 Amd Ryzen Aı 9-365 64 GB 2 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: arezteknoloji

118.057,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 118057.55
Hp Omen 16-AP0012NTA30 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA30

Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ

118.735,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 118735.09
Hp Omen 16-AP0012NTA30 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30 - 2 TB - 64 GB

Satıcı: Arez Teknoloji

123.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 123305.00
HP Omen 16-AP0012NTA30 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30

Satıcı: Elimar

125.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 125399.05
Hp Omen 16-AP0012NTA30 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30

Satıcı: Arez Teknoloji

126.101,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 126111.61
Hp Omen 16-AP0012NTA30 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30

Satıcı: Arez Teknoloji

127.627,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 127627.03
Hp Omen 16-AP0012NTA30 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 2tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30 - 2 TB - 64 GB

Satıcı: elimar

127.923,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 127923.79
Hp Omen 16-AP0012NTA30 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 2TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA30

Satıcı: elimar

131.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 131999.00
Hp Omen 16-Ap0012nta30 Amd Ryzen Aı 9-365 64Gb 2Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cgeaa30

Satıcı: Elimar

131.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 131999.00

HP OMEN Gaming 16-ap0012nta30 (C12CGEAA30) Laptop Fiyat Geçmişi

HP OMEN Gaming 16-ap0012nta30 (C12CGEAA30) Laptop Temel Özellikleri

HP OMEN Gaming 16-ap0012nta30 (C12CGEAA30) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.5 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 23.7 mm
• Ağırlık 2.43 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum (Alt)

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi Ryzen AI 9
• İşlemci Modeli AMD Ryzen AI 9 365
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• Sanal Çekirdek 20 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri AES Desteği AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets Precision Boost Overdrive SSe4.2

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Kamera
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses HP Audio Boost HyperX Termal Sensör 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 880M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2900 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1 HDCP 2.3 HDMI 2.1 Miracast

HP OMEN Gaming 16-ap0012nta30 (C12CGEAA30) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.