Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0012NT C12CGEAA43 Amd Ryzen Aı 9-365 16 GB 4 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
97.934,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 97934.00
Hp Omen 16-AP0012NTA43 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA43 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
98.496,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 98496.06
Hp Omen 16-AP0012NTA43 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA43 - 4 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
102.287,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 102287.00
Hp Omen 16-AP0012NTA43 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA43 Satıcı: Arez Teknoloji
105.872,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 105872.32
HP Omen 16-AP0012NTA43 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA43 Satıcı: Elimar
106.399,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 106399.05
Hp Omen 16-AP0012NTA43 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA43 - 4 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
108.541,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 108541.25
Hp Omen 16-AP0012NTA43 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA43 Satıcı: elimar
111.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 111999.00
Hp Omen 16-Ap0012nta43 Amd Ryzen Aı 9-365 16Gb 4Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cgeaa43
Satıcı: Elimar
111.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 111999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK