Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0012NT C12CGEAA45 Amd Ryzen Aı 9-365 64 GB 4 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
129.795,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 129795.80
Hp Omen 16-AP0012NTA45 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA45 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
130.540,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 130540.71
Hp Omen 16-AP0012NTA45 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA45 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
135.565,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 135565.00
HP Omen 16-AP0012NTA45 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA45 Satıcı: Elimar
136.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 136799.05
Hp Omen 16-AP0012NTA45 Amd Ryzen Aı 9-365 64GB 4tb SSD RTX5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA45 - 4 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
139.553,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 139553.32
Hp Omen 16-AP0012NTA45 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA45 Satıcı: Arez Teknoloji
140.316,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 140316.76
Hp Omen 16-AP0012NTA45 AMD Ryzen AI 9-365 64GB 4TB SSD RTX5070 Freedos 16" WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA45 Satıcı: elimar
143.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 143999.00
Hp Omen 16-Ap0012nta45 Amd Ryzen Aı 9-365 64Gb 4Tb Ssd Rtx5070 Freedos 16" Wqxga 240Hz Ips Taşınabilir Bilgisayar C12cgeaa45
Satıcı: Elimar
143.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 143999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK