Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP OMEN Gaming Laptop AMD Ryzen AI 7-350 32GB 1TB SSD RTX5060 16\" DOS 2K 144Hz 1920x1200 C12CSEA Satıcı: Trendyol
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
1 59999.00
HP OMEN Gaming Laptop AMD Ryzen AI 7-350 32GB 1TB SSD RTX5060 16" DOS 2K 144Hz 1920x1200 Satıcı: Trendyol
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 59999.00
HP OMEN C12CSEA AMD Ryzen™ AI 7 350 32 GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 8GB 16"inc Freedos Gaming Laptop Satıcı: websinial
64.679,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 64679.02
HP OMEN C12CSEA AMD Ryzen™ AI 7 350 32 GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 8GB 16"inc Freedos Gaming Laptop Satıcı: atesavm
66.072,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 66072.50
Hp Omen C12CSEA Amd Ryzen™ Aı 7 350 32 GB Ram 1tb SSD Geforce RTX5060 8gb 16"inc Freedos Gaming Laptop - 1 TB
Satıcı: sandalbilişim | 1 yorum
67.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 67498.00
Hp Omen C12CSEA Amd Ryzen™ Aı 7 350 32 GB Ram 1tb SSD Geforce RTX5060 8gb 16"inc Freedos Gaming Laptop - 1 TB
Satıcı: atesavm | 1 yorum
67.517,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 67517.00
HP OMEN C12CSEA AMD Ryzen™ AI 7 350 32 GB RAM 1TB SSD GeForce RTX5060 8GB 16"inc Freedos Gaming Laptop Satıcı: ATESAVM
69.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 69550.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK