Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AP0032NT CA8E9EA R9-8940HX 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: VPBİLİSİM
83.941,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 83941.06
Hp Omen 16-Ap0032nt Amd Ryzen 9 - 8940Hx 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx5070 16"240Hz Freedos Laptop Ca8e9ea
Satıcı: VP BİLİŞİM
84.516,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 84516.60
Hp Omen 16-AP0032NT Amd Ryzen 9 - 8940HX 32GB 1tb SSD 8gb RTX5070 16"240Hz Freedos Laptop CA8E9EA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: VPBİLİSİM | 23 yorum
84.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 84999.00
Hp Omen 16-AP0032NT Amd Ryzen 9-8940HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 16"240Hz Freedos Laptop CA8E9EA Satıcı: VPBİLİSİM
85.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 85509
Hp Omen 16-Ap0032nt Ca8e9ea Ryzen9 8940Hx 32Gb 1Tbssd Rtx5070 16" Wqxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
91.354,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 91354.10
HP Omen 16-AP0032NT Amd Ryzen 9 - 8940HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX5070 16"240Hz Freedos Laptop Satıcı: VPBİLİSİM
92.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 92989.00
Hp Omen 16-AP0032NT Amd Ryzen 9 - 8940HX 32GB 1tb SSD 8gb RTX5070 16"240Hz Freedos Laptop CA8E9EA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks | 23 yorum
96.573,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 96573.36
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK139 yorum
139 yorum
4 yorum
2 yorum
139 yorum
1 yorum