Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp C2Ez5Ea Omen 17-Db1015Nt Ryzen Aı 7-350 16G 1Tb Rtx5060 8G 17.3 Fhd Fdos Notebook Satıcı: Tekramarket
62.719,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 62719.02
HP Omen 17-DB1015nt Ryzen AI 7-350 16G 1TB RTX5060 8G 17.3 FHD FDos Notebook Satıcı: Tekramarket
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 63999.00
Hp Omen 17-DB1015NT Ryzen Aı 7-350 16GB 1tb RTX5060 8gb 17.3 Freedos C2EZ5EA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Tekramarket
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 64999.00
HP C2EZ5EA Omen 17-DB1015nt Ryzen AI 7-350 16G 1TB RTX5060 8G 17.3 FHD FreeDos Satıcı: Tekramarket
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 66999.00
HP Omen 17-DB1015NT C2EZ5EA Ryzen AI 7 350 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 17.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Tekramarket
69.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 69559.06
Hp Omen 17-DB1015NT Ryzen Aı 7-350 16GB 1tb RTX5060 8gb 17.3 Freedos C2EZ5EA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Simya
73.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 73500.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK