Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen Slim 16-AN0017N CD7K1EAHMF17 Ultra 9-285H 32 GB 2 TB 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
92.260,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 92260.06
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF17 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
98.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 98549.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-GBDDR5 2 TBSSD RTX5070 (8GB-GDDR7) 16" 2K 144Hz Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası CD7K1EAHMF17 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
102.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 102699.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF17 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
112.597,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 112597.57
Hp Omen Slim 16-An0017nt Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd Rtx5070 (8Gb-Gddr7) 16" 2K 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası Cd7k1eahmf17
Satıcı: Elimar
112.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 112699.00
HP Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF17 Satıcı: Elimar
112.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 112699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK