Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen Slim 16-AN0017N CD7K1EAHMF2 Ultra 9-285H 64 GB 1 TB 8 GB RTX5070 16" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
107.300,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 107300.06
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF2 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
114.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 114649.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 64-GBDDR5 1 TBSSD RTX5070 (8GB-GDDR7) 16" 2K 144Hz Freedos + HMF Sırt Çantası CD7K1EAHMF2 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
119.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 119599.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF2 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
125.935,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 125935.56
Hp Omen Slim 16-An0017nt Ultra 9-285H 64-Gbddr5 1 Tbssd Rtx5070 (8Gb-Gddr7) 16" 2K 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası Cd7k1eahmf2
Satıcı: Elimar
126.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 126049.00
HP Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 64-Gbddr5 1 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF2 Satıcı: Elimar
126.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 126049.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK