Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen Slim 16-AN0017N CD7K1EAHMF20 Ultra 9-285H 40 GB 2 TB 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
107.347,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 107347.06
HP Omen Slim 16-AN0017N CD7K1EAHMF20 Ultra 9-285H 40 GB 2 TB 8 GB RTX5070 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
107.817,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 107817.06
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 40-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF20 - 2 TB - 40 GB
Satıcı: elimar
114.595,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 114595.77
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 40-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF20 - 2 TB - 40 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
114.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 114699.00
Hp Omen Slim 16-An0017nt Ultra 9-285H 40-Gbddr5 2 Tbssd Rtx5070 (8Gb-Gddr7) 16" 2K 144Hz Windows 11 Pro + Hmf Sırt Çantası Cd7k1eahmf20
Satıcı: Elimar
114.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 114699.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 40-GBDDR5 2 TBSSD RTX5070 (8GB-GDDR7) 16" 2K 144Hz Windows 11 Pro + HMF Sırt Çantası CD7K1EAHMF20 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
119.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 119699.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK