Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen Slim 16-AN0017N CD7K1EAHMF5 Ultra 9-285H 32 GB 2 TB 8 GB RTX5070 16" Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
90.709,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 90709.06
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF5 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
96.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 96899.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-GBDDR5 2 TBSSD RTX5070 (8GB-GDDR7) 16" 2K 144Hz Freedos + HMF Sırt Çantası CD7K1EAHMF5 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
100.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 100949.00
Hp Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF5 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
110.949,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 110949.06
Hp Omen Slim 16-An0017nt Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd Rtx5070 (8Gb-Gddr7) 16" 2K 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası Cd7k1eahmf5
Satıcı: Elimar
111.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 111049.00
HP Omen Slim 16-AN0017NT Ultra 9-285H 32-Gbddr5 2 Tbssd RTX5070 (8gb-Gddr7) 16" 2k 144Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası CD7K1EAHMF5 Satıcı: Elimar
111.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 111049.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK