Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

HP OmniBook X Flip AI 14-fm0000nt 2'si 1 Arada Fiyatları

HP OmniBook X Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Core Ultra 7-258V 32GB 2TB SSD 14" 3K OLED Dok Win11 H

Satıcı: GpnTeknoloji

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 71999.00
HP OmniBook X Flip Laptop 14-FM0000NT BS9X2EA Ultra 7-258V 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 71999.00
HP OmniBook X Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Ultra 7 258V 32GB RAM 2TB SSD 14 inç 3K OLED Dokunmatik 120Hz Windows 11 Home

Satıcı: Gpn Teknoloji

71.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 71999.00
Hp Omnibook x Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Core Ultra 7-258V 32GB Ram 2tb SSD Intel Arc Graphics 14 Inç 3k OLED Dokunmatik Windows 11 Home Gri - 2 TB - 32 GB

Satıcı: GpnTeknoloji

72.760,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 72760.08
Hp Omnibook x Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Core Ultra 7-258V 32GB Ram 2tb SSD Intel Arc Graphics 14 Inç 3k OLED Dokunmatik Windows 11 Home Gri - 2 TB - 32 GB

Satıcı: HP Store Türkiye

72.760,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 72760.09
OmniBook X Flip 14-FM0000NT Intel Ultra 7 258V 32GB RAM 2TB SSD 14" 3K OLED 120Hz Dokunmatik Windows 11 Home Laptop BS9X2EA 72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 73009
HP OmniBook X Flip Laptop 14-FM0000NT BS9X2EA Ultra 7-258V 32 GB 2 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: HPStoreTürkiye

73.220,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 73220.06
HP OmniBook X Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Core Ultra 7-258V 32GB 2TB SSD 14" 3K OLED Dok Win11 H

Satıcı: Hp Store Türkiye

73.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 73999.00
HP OmniBook X Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Core Ultra 7-258V 32GB 2TB SSD 14" 3K OLED Dok Win11 H

Satıcı: GpnTeknoloji

77.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 78009
HP OmniBook X Flip 14-FM0000NT BS9X2EA Intel Ultra 7 258V 32GB RAM 2TB SSD 14 inç 3K OLED Dokunmatik 120Hz Windows 11 Home

Satıcı: Gpnteknoloji

79.335,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 79345
Hp Omnibook X Flip 14-Fm0000nt Bs9x2ea Intel Ultra 7 258V 32Gb Ram 2Tb Ssd 14 İnç 3K Oled Dokunmatik 120Hz Windows 11 Home

Satıcı: GpnTeknoloji

80.082,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 80082.90

HP OmniBook X Flip AI 14-fm0000nt 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

HP OmniBook X Flip AI 14-fm0000nt 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

HP OmniBook X Flip AI 14-fm0000nt 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313.0 mm
• Derinlik 218.5 mm
• Kalınlık 14.6 mm
• Ağırlık 1.38 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 258V
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 7.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 47
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 8533 MHz
• Bellek Türü LPDDR5x

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Uyku Modunda Şarj Desteği (x2) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 3D Gürültü Engelleme (3DNR) 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) HP Audio Boost İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör
• Pil Gücü 59.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics 140V
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.95 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 64 Intel Deep Learning Boost Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing X-cores 8

HP OmniBook X Flip AI 14-fm0000nt 2'si 1 Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.