Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1ah 16 (CV0E7AT) Laptop Fiyatları

HP ProBook 4 G1AH CV0E7AT Ryzen 5 220 8 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hmdbilgisayar

28.843,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 28843.29
HP PROBOOK 4 G1AH CV0E7AT R5-220 8GB 512GB SSD 16″ FREEDOS NOTEBOOK

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

28.983,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 28983.29
HP ProBook 4 G1AH CV0E7AT Ryzen 5 220 8 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

29.042,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 29042.16
HP ProBook 4 G1ah CV0E7AT Ryzen 5 220 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

29.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 29509.00
HP ProBook 4 G1ah CV0E7AT Ryzen 5 220 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

29.672,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 29672.64
Hp Probook 4 G11 Cv0e7at Ryzen5-220 8Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

29.742,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 29742.60
HP ProBook 4 G1ah CV0E7AT Ryzen 5 220 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Teknoraks

30.908,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 30908.12
Hp Probook 4 G1ah Cv0e7at Ryzen 5 220 8Gb 512Gb Ssd 16 Wuxga Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

30.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 30909.00
HP PROBOOK 4 G1AH CV0E7AT R5-220 8GB 512GB SSD 16″ FREEDOS NOTEBOOK

Satıcı: EbrarBilgisayar

31.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 31199
HP ProBook 4 G1ah CV0E7AT Ryzen 5 220 8GB 512GB SSD 16 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Aison

31.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 31317.00
Hp Probook 4 G1AH CV0E7AT Ryzen 5 220 8gb 512GB SSD 16 Wuxga Freedos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

31.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 31469.00
HP ProBook 4 G11 CV0E7AT Ryzen5-220 8GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

31.812,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 31822
Hp Probook 4 G1AH CV0E7AT Ryzen 5 220 8gb 512GB SSD 16 Wuxga Freedos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

32.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 32299.00

HP ProBook 4 G1ah 16 (CV0E7AT) Laptop Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1ah 16 (CV0E7AT) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1ah 16 (CV0E7AT) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.4 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.75 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 220
• İşlemci Temel Frekans 3.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 6 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri AES Desteği AVX AVX-512 AVX2 Multithreading (SMT)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Hall Sensörü HP Tamper Lock (Güvenlik Kilidi) Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2800 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX DirectX 12 DisplayPort 2.1 HDMI 2.1 Miracast

HP ProBook 4 G1ah 16 (CV0E7AT) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.