Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (B9YW5ET) Ultrabook Fiyatları

HP 14 PROBOOK 4 G1i AI B9YW5ET ULTRA 5 225U-8GB DDR5 RAM-512GB NVME-W11 PRO

Satıcı: onlinealisverisyap

46.071,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 46071.00
HP B9YW5ET PROBOOK 4 G1i AI U5-225U 8GB 512GB SSD 14″ W11P NOTEBOOK

Satıcı: onlinealisverisyap

47.232,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 47232.85
Hp 14" Probook 4 G1i Aı B9yw5et Ultra 5 225U-8Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-W11 Pro

Satıcı: onlinealisverisyap

48.111,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 48111.70
Hp 14" Probook 4 G1i Aı B9yw5et Ultra 5 225U-8Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-W11 Pro

Satıcı: ZmTeknoloji

48.111,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 48111.70
HP ProBook 4 G1i B9YW5ET Ultra 5-225U 8 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: azomik

48.691,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 48691.06
HP ProBook 4 G1i B9YW5ET Ultra 5-225U 8 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

48.787,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 48787.52
HP B9YW5ET PROBOOK 4 G1i AI U5-225U 8GB 512GB SSD 14″ W11P NOTEBOOK

Satıcı: onlinealisverisyap

49.241,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 49251.8
Hp 14" Probook 4 G1I Aı B9YW5ET Ultra 5 225U-8GB Ddr5 RAM-512GB NVME-W11 Pro - 250 GB - 8 GB

Satıcı: onlinealisverisyap

51.369,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 51369.93
HP 14" PROBOOK 4 G1i AI B9YW5ET ULTRA 5 225U-8GB DDR5 RAM-512GB NVME-W11 PRO

Satıcı: onlinealisverisyap

54.823,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 54823.84
Hp 14" Probook 4 G1I Aı B9YW5ET Ultra 5 225U-8GB Ddr5 RAM-512GB NVME-W11 Pro - 250 GB - 8 GB

Satıcı: netsiparis

64.953,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 64953.30

HP ProBook 4 G1i 14 AI (B9YW5ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1i 14 AI (B9YW5ET) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (B9YW5ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.3 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 225U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç)
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP ProBook 4 G1i 14 AI (B9YW5ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.