Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (CW5W4EA) Ultrabook Fiyatları

HP Probook 4 G1I AI CW5W4EA U7-255U 16 GB 512 GB SSD 14'' Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

41.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 41199.05
Hp Probook 4 Aı CW5W4EA G1I U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ Freedos Notebook - 16 GB

Satıcı: incehesap

44.159,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 44159.04
HP 14 ULTRA 7 255U-16GB DDR5 RAM-512GB NVME-FDOS/ProBook 4 G1i AI CW5W4EA

Satıcı: onlinealisverisyap

44.882,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 44892
HP ProBook 4 G1i 14 AI CW5W4EA Ultra 7-255U 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Gümüş Notebook

Satıcı: ramazanmutlu

44.935,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 44935.28
HP PROBOOK 4 AI CW5W4EA G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ FreeDOS Notebook

Satıcı: incehesap

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 45009
HP Probook 4 G1i CW5W4EA U7-255U 16GB 512GB SSD 14" Dos

Satıcı: incehesap

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 44999.00
HP PROBOOK 4 AI CW5W4EA G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ FreeDOS Notebook 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 44999.00
HP ProBook 4 G1i 14 AI CW5W4EA Ultra 7-255U 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Gümüş Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

45.266,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 45266.04
HP ProBook 4 G1i AI CW5W4EA Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

46.347,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 46347.84
Hp 14" Ultra 7 255U-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-O/B Uhd-Fdos / Probook 4 G1i 14 Aı Cw5w4ea

Satıcı: onlinealisverisyap

46.814,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 46814.10
Hp 14" Ultra 7 255U-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos / Probook 4 G1i Aı Cw5w4ea

Satıcı: ZmTeknoloji

46.916,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 46916.10
HP Probook 4 G1i CW5W4EA U7-255U 16GB 512GB SSD 14" Dos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

46.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 46959.00
HP Probook 4 G1I AI CW5W4EA U7-255U 16 GB 512 GB SSD 14'' Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İndeoKurumsal

47.088,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 47088.36
Hp Probook 4 Aı CW5W4EA G1I U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ Freedos Notebook - 16 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

47.192,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 47192.64
HP ProBook 4 G1i AI CW5W4EA Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: indeokurumsal

48.594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 48594.00

HP ProBook 4 G1i 14 AI (CW5W4EA) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1i 14 AI (CW5W4EA) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (CW5W4EA) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.3 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

HP ProBook 4 G1i 14 AI (CW5W4EA) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.