Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (D21PDET) Ultrabook Fiyatları

Hp Elitebook 6 G1i AD4N5ET Ultra 5-225U 8 GB 512 GB SSD 14" Dos WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

42.242,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 42242.66
Hp Elitebook 6 G1i AD4N5ET Ultra 5-225U 8 GB 512 GB SSD 14" Dos WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

42.455,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 42455.21
HP ELİTEBOOK 6G1i AD4N5ET U5-225U 8GB 512GB SSD 14″ FREEDOS NOTEBOOK

Satıcı: EbrarBilgisayar

44.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 44129
Hp Elitebook 6 G1i Ad4n5et Ultra 5 225U 8Gb 512Gb Ssd 14 Wuxga Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

44.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 44939.00
HP PROBOOK 4 AI D21PDET G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ FreeDOS Notebook

Satıcı: incehesap

45.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 45109
HP PROBOOK 4 AI D21PDET G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14″ FreeDOS Notebook 45.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 45199.00
Hp Probook 4 G1i Aı D21pdet Ultra 7 255U 16Gb 512Gb Ssd 14 Wuxga Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

46.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 46699.00
Hp Probook 4 G1I Aı D21PDET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Wuxga Freedos

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

47.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 47549.00
Hp Probook 4 G1I 14 AI D21PDET Ultra 7-255U 16GB Ram 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: 7Renk

48.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 48799.00
HP PROBOOK 4 G1I AI D21PDET INTEL ULTRA 7-255U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

54.842,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 54842.43
HP PROBOOK 4 G1I AI D21PDET INTEL ULTRA 7-255U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: Elimar

58.912,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 58912.85
HP PROBOOK 4 G1I AI D21PDET INTEL ULTRA 7-255U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: MAESKO

59.090,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 59090.21
HP PROBOOK 4 G1I AI D21PDET INTEL ULTRA 7-255U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: ACF Teknoloji

60.622,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 60632
HP PROBOOK 4 AI D21PDET G1i U7-255U 16GB 512GB SSD 14" FDOS

Satıcı: Uniywell

68.980,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 68980.13

HP ProBook 4 G1i 14 AI (D21PDET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1i 14 AI (D21PDET) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (D21PDET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.3 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

HP ProBook 4 G1i 14 AI (D21PDET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.