Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hp Probook 4 G1I B9ZF7ET Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 16 Wuxga Freedos
Satıcı: 7Renk
61.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 61499.48
Hp Probook 4 G1i 16 Aı B9zf7et Ultra 7-255U 32Gb Ram 1Tb Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: 7Renk
61.499,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 61499.10
HP ProBook 4 G1i Ultra7 255U -16''-32G-1TBSSD-Dos Satıcı: 7Renk
64.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 64399.00
HP PROBOOK 4 G1i B9ZF7ET U7-255U 32GB 1TB SSD 16″ FreeDOS Notebook Satıcı: TedarikPazar
65.492,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 65502.96
Hp Probook 4 G1I B9ZF7ET U7-255U 32 GB 1 Tb SSD 16'' Wuxga Freedos Aı Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Sunucu Pazar
65.699,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 65699.04
Hp Nb B9zf7et Probook 4 G1i Aı U7-255U 32Gb 1Tb Ssd 16.0 Fdos
Satıcı: Netsiparis
89.666,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 89666.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK