Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1i 16 AI (BC3E0ES) Ultrabook Fiyatları

Hp Probook 4 G1I BC3E0ES Ultra 5 225U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Wuxga Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoMarket

37.588,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 37588.53
Hp Probook 4 G1i Bc3e0es Ultra 5 225U 8 Gb 512 Gb Ssd Intel Graphics 16" Wuxga Win11pro Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

38.667,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 38667.80
Hp Probook 4 G1I BC3E0ES Ultra 5 225U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Wuxga Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: AtlantisDogu

38.898,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 38898.63
Hp Probook 4 G1i Ultra 5 225U 8Gb Ram 512Gb Ssd 16" Wuxga W11pro Notebook Bc3e0es Atl19 + Çanta&Mouse

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

39.253,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 39253.20
HP ProBook 4 G1i BC3E0ES Ultra 5 225U 8 GB 512 GB SSD Intel Graphics 16" WUXGA Win11Pro Notebook

Satıcı: Atlantis

39.752,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 39752.51
Hp Probook K12 4 G1ı BC3E0ES Intel Ultra 5-225U 8gb 512SSD 16 W11PRO - Yok - 8 GB

Satıcı: atlantis

39.798,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 39798.28
HP PROBOOK 4 AI G1I BC3E0ES U5-225U 8GB 512GB SSD 16″ W11Pro Notebook 39.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 39799.00
HP ProBook 4 G1iR BC3E0ES Ultra 5 225U 8GB 512GB SSD 16 WUXGA Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

40.147,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 40147.24
HP ProBook 4 G1i BC3E0ES Ultra 5 225U 8 GB 512 GB SSD Intel Graphics 16" WUXGA Win11Pro Notebook

Satıcı: Atlantis bilgisayar

40.208,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 40208.03
HP PROBOOK 4 AI G1I BC3E0ES U5-225U 8GB 512GB SSD 16 inç W11PRO NOTEBOOK

Satıcı: TedarikPazar

40.483,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 40493.68
HP Probook K12 4 G1I BC3E0ES Intel 5-225U 8gb 512SSD 16 W11Pro

Satıcı: Sunucu Pazar

40.692,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 40692.52
HP ProBook 4 G1i Ultra 5 225U 8GB Ram 512GB SSD 16" WUXGA W11Pro Notebook BC3E0ES ATL19 + Çanta&Mouse

Satıcı: Atlantis bilgisayar

40.816,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 40816.77
HP PROBOOK K12 4 G1I BC3E0ES INTEL ULTRA 5-225U 8GB 512SSD 16 W11PRO

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

40.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 40869.00
HP ProBook 4 G1i BC3E0ES Ultra 5 225U 8 GB 512 GB SSD Intel Graphics 16" WUXGA Win11Pro Notebook

Satıcı: Atlantis Doğu

41.690,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 41690.34

HP ProBook 4 G1i 16 AI (BC3E0ES) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1i 16 AI (BC3E0ES) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1i 16 AI (BC3E0ES) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.4 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.74 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 225U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç)
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP ProBook 4 G1i 16 AI (BC3E0ES) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.