Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (C9FH1ET) Ultrabook Fiyatları

HP ProBook 4 G1i C9FH1ET Ultra 7-255U 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

41.697,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 41697.08
Hp Probook 4 G1ı C9fh1et Ultra 7 255U 16 Gb Ram 512 Gb Ssd Freedos 14" C9fh1et Kn7

Satıcı: KUANTUM SANAL

42.747,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 42747.60
HP ProBook 4 G1i C9FH1ET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

43.063,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 43063.00
HP ProBook 4 G1i C9FH1ET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: KUANTUMSANAL

43.076,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 43076.23
HP ProBook 4 G1i C9FH1ET Ultra 7-255U 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: zitekbilisim

43.387,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 43387.58
Hp Probook 4 G1I C9FH1ET Ultra 7 255U 16 GB Ram 512 GB SSD Freedos 14" C9FH1ET Kn7

Satıcı: KUANTUM

44.056,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 44056.16
HP ProBook 4 G1i C9FH1ET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS

Satıcı: Zitek Bilişim

46.357,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 46367
Hp Probook 4 G1I C9FH1ET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Wuxga Freedos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Zitek Bilişim | 1 yorum

46.357,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 46357.00
Hp Probook 4 G1I C9FH1ET Ultra 7 255U 16 GB Ram 512 GB SSD Freedos 14" C9FH1ET Kn7

Satıcı: Kuantum

46.374,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 46374.90

HP ProBook 4 G1i 14 AI (C9FH1ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1i 14 AI (C9FH1ET) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1i 14 AI (C9FH1ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.3 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Jiroskop (Yön & Açı Sensörü) İvme Ölçer Poly Studio Ses Termal Sensör 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

HP ProBook 4 G1i 14 AI (C9FH1ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.