Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP ProBook 4 G1iR 14 (B9ZL0ET) Ultrabook Fiyatları

HP 14 CORE 5 120U-24GB DDR5 RAM-512GB NVME-FDOS/ProBook 4 G1iR B9ZL0ET

Satıcı: onlinealisverisyap

39.133,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 39143
HP ProBook 4 G1iR 14 B9ZL0ET Core 5-120U 24GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Gümüş Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

40.119,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 40119.87
HP Probook 4 G1İR 14 B9ZL0ET Core5 120U 24 GB 512 GB SSD 14" UHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

40.338,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 40338.96
HP ProBook 4 G1iR 14 B9ZL0ET Core 5-120U 24GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Gümüş Notebook

Satıcı: ramazanmutlu

40.719,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 40719.11
Hp 14" Core 5 120U-24Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos / Probook 4 G1ir B9zl0et

Satıcı: onlinealisverisyap

40.840,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 40840.40
Hp 14" Core 5 120U-24Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos / Probook 4 G1ir B9zl0et

Satıcı: ZmTeknoloji

40.840,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 40840.40
HP Probook 4 G1İR 14 B9ZL0ET Core5 120U 24 GB 512 GB SSD 14" UHD Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

41.359,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 41359.06
HP PROBOOK 4 G1i B9ZL0ET CORE 5 120U 24GB 512GB SSD 14″ FreeDOS Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

41.799,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 41809.68
Hp Probook 4 G1IR 14 B9ZL0ET Core 5-120U 24GB Ram 512GB SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB

Satıcı: 7Renk

44.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 44599.00
Hp 14" Core 5 120U-24GB Ddr5 RAM-512GB Nvme-Fdos / Probook 4 G1IR B9ZL0ET - 256 GB - 8 GB

Satıcı: Hızlı Stok

53.474,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 53474.43

HP ProBook 4 G1iR 14 (B9ZL0ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 4 G1iR 14 (B9ZL0ET) Ultrabook Temel Özellikleri

Yok

HP ProBook 4 G1iR 14 (B9ZL0ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.3 mm
• Kalınlık 10.9 mm
• Ağırlık 1.4 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 X 24 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FHD 1080p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Hall Sensörü HP Tamper Lock (Güvenlik Kilidi) Poly Studio Ses 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP ProBook 4 G1iR 14 (B9ZL0ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.