Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ProBook 440 G10 (968L9ET) Ultrabook Fiyatları

HP ProBook 440 G10 968L9ET i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoMarket

39.034,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 39034.91
Hp Probook 440 G10 968L9ET I7-1355U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Freedos - Gri

Satıcı: Kuantum | 2 yorum

41.326,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 41326.00
HP ProBook 440 G10 968L9ET i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ebz

41.453,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 41453.99
Hp Probook 440 G10 968L9ET I7-1355U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Freedos - Gri

Satıcı: Sunucu Pazar | 2 yorum

41.698,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 41698.54
HP 14" PROBOOK 440 G10 968L9ET CORE i7 1355U-16GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: TedarikPazar

41.962,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 41972.58
HP ProBook 440 G10 968L9ET i7-1355U 16GB 512GB SSD 14 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

43.270,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 43270.09
HP ProBook 968L9ET 440 G10 i7-1355 16GB 512GB SSD 14" Dos Notebook 43.754,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 43764
HP 968L9ET, ProBook 440 G10, i7-1355U, 14" FHD, 16Gb Ram,512Gb SSD, Paylsaşımlı Ekran Kartı, Yapay Zeka Destekli, F

Satıcı: Ptd Bilişim

43.972,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 43972.65
HP Probook 440 G10 968L9ET I7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUM

44.056,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 44056.16
HP Probook 440 G10 968L9ET I7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUM

44.056,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 44056.16

HP ProBook 440 G10 (968L9ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 440 G10 (968L9ET) Ultrabook Temel Özellikleri

HP ProBook 440 G10 (968L9ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 321.9 mm
• Derinlik 213.9 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.38 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Güç Desteği 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 51.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP ProBook 440 G10 (968L9ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.