Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ProBook 440 G11 (9Y7C9ET) Ultrabook Fiyatları

HP ProBook 445 G11 R5-7535U 8GB 256GB SSD 14'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 9Y7C9ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

32.965,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 32965.64
HP ProBook 445 G11 9Y7C9ET Ryzen 5 7535U 8 GB 256 GB SSD 14" W11P WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

33.049,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 33049.46
HP ProBook 445 G11 9Y7C9ET Ryzen 5 7535U 8 GB 256 GB SSD 14" W11P WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknostok

33.132,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 33132.49
HP ProBook 445 G11 R5-7535U 8GB 256GB SSD 14'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 9Y7C9ET

Satıcı: netsipariş

33.710,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 33710.64
HP ProBook 445 G11 R5-7535U 8GB 256GB SSD 14'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 9Y7C9ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

33.752,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 33752.64
Hp Probook 445 G11 9Y7c9et Ryzen 5 7535U 8Gb 256Gb Ssd 14" Wın11 Pro Notebook

Satıcı: Netsiparis

34.117,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 34117.90
Hp Probook 445 G11 9Y7c9et Ryzen 5 7535U 8 Gb 256 Gb Ssd Radeon 660M 14" Full Hd Notebook Pb445g11 Win11pro

Satıcı: Parosteknoloji

34.624,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 34624.80
HP ProBook 445 G11 R5-7535U 8GB 256GB SSD 14'' Fhd W11P Taşınabilir Bilgisayar 9Y7C9ET

Satıcı: ParosTeknoloji

37.871,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 37871.05

HP ProBook 440 G11 (9Y7C9ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ProBook 440 G11 (9Y7C9ET) Ultrabook Temel Özellikleri

HP ProBook 440 G11 (9Y7C9ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.4 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7535U
• İşlemci Temel Frekans 2.90 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.55 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) Multithreading (SMT)

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Güç Desteği 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 20Gbps
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 660M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync DirectX 12 Display Port DisplayPort 2.0 HDCP Version Supported 2.2 HDMI 2.1 Miracast Multi-Monitor Support OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

HP ProBook 440 G11 (9Y7C9ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.