Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et003 İ7-1355U 16Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt004
Satıcı: Teknoraks
49.840,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 49840.70
HP ProBook 450 G10 969H2ET003 i7-1355U 16 GB 1 TB+1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
50.963,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 50963.98
HP ProBook 450 G10 969H2ET003 i7-1355U 16GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT004 Satıcı: Teknoraks
53.982,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 53992
HP ProBook 450 G10 969H2ET003 i7-1355U 16GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT004 Satıcı: Teknoraks
55.354,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 55354.85
Hp Probook 450 G10 969H2ET003 I7-1355U 16 GB 1TB SSD+1TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004
Satıcı: teknoraks
55.426,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 55426.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK