Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et004 İ7-1355U 16Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt005
Satıcı: Teknoraks
48.651,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 48651.30
HP ProBook 450 G10 969H2ET004 i7-1355U 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.758,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 48758.74
HP ProBook 450 G10 969H2ET004 i7-1355U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT005 Satıcı: Teknoraks
51.641,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 51651
HP ProBook 450 G10 969H2ET004 i7-1355U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT005 Satıcı: Teknoraks
52.958,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 52958.60
Hp Probook 450 G10 969H2ET004 I7-1355U 16 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT005
Satıcı: teknoraks
53.028,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 53028.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK