Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et006 İ7-1355U 32Gb 512Ssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt007
Satıcı: Teknoraks
55.680,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 55680.30
HP ProBook 450 G10 969H2ET006 i7-1355U 32 GB 1 TB+512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
55.920,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 55920.60
HP ProBook 450 G10 969H2ET006 i7-1355U 32GB 512SSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT007 Satıcı: Teknoraks
57.402,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 57402.14
HP ProBook 450 G10 969H2ET006 i7-1355U 32GB 512SSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT007 Satıcı: Teknoraks
59.461,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 59471
Hp Probook 450 G10 969H2ET006 I7-1355U 32 GB 512SSD+1TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT007 - 512 GB
Satıcı: teknoraks
60.057,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 60057.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK