Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et008 İ7-1355U 32Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt009
Satıcı: Teknoraks
56.319,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 56319.90
HP ProBook 450 G10 969H2ET008 i7-1355U 32 GB 1 TB+1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
56.426,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 56426.32
HP ProBook 450 G10 969H2ET008 i7-1355U 32GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
59.776,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 59786
HP ProBook 450 G10 969H2ET008 i7-1355U 32GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
61.293,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 61293.44
Hp Probook 450 G10 969H2ET008 I7-1355U 32 GB 1TB SSD+1TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT009
Satıcı: teknoraks
61.373,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 61373.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK