Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et010 İ7-1355U 32Gb 1Tbssd+2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt011
Satıcı: Teknoraks
61.047,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 61047.30
HP ProBook 450 G10 969H2ET010 i7-1355U 32 GB 2 TB+1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
61.154,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 61154.52
HP ProBook 450 G10 969H2ET010 i7-1355U 32GB 1TBSSD+2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT011 Satıcı: Teknoraks
64.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 64799
HP ProBook 450 G10 969H2ET010 i7-1355U 32GB 1TBSSD+2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT011 Satıcı: Teknoraks
66.433,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 66433.92
Hp Probook 450 G10 969H2ET010 I7-1355U 32 GB 1TB SSD+2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT011 - 3 TB
Satıcı: teknoraks
66.520,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 66520.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK