Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et012 İ7-1355U 64Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt013
Satıcı: Teknoraks
71.761,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 71761.30
HP ProBook 450 G10 969H2ET012 i7-1355U 64 GB 1 TB+1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
71.871,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 71871.46
Hp Probook 450 G10 969H2ET012 I7-1355U 64 GB 1TB SSD+1TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT013
Satıcı: teknoraks
75.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 75839.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET012 i7-1355U 64GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT013 Satıcı: Teknoraks
78.627,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 78627.14
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK