Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et013 İ7-1355U 64Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt014
Satıcı: Teknoraks
69.555,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 69555.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET013 i7-1355U 64 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
69.665,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 69665.28
HP ProBook 450 G10 969H2ET013 i7-1355U 64GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT014 Satıcı: Teknoraks
72.886,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 72886.00
Hp Probook 450 G10 969H2ET013 I7-1355U 64 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT014
Satıcı: teknoraks
75.782,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 75782.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK