Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et014 İ7-1355U 64Gb 1Tbssd+2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt015
Satıcı: Teknoraks
76.487,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 76487.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET014 i7-1355U 64 GB 2 TB+1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
76.600,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 76600.60
HP ProBook 450 G10 969H2ET014 i7-1355U 64GB 1TBSSD+2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT015 Satıcı: Teknoraks
80.542,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 80542.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET014 i7-1355U 64GB 1TBSSD+2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT015 Satıcı: Teknoraks
81.172,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 81182
Hp Probook 450 G10 969H2ET014 I7-1355U 64 GB 1TB SSD+2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT015 - 3 TB
Satıcı: teknoraks
83.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 83329.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK