Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ProBook 450 G10 969H2ET015 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
40.028,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 40028.02
HP ProBook 450 G10 969H2ET015 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT016 Satıcı: Aison
41.247,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 41247.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET015 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT016 Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
41.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 41909
Hp Probook 450 G10 969H2ET015 I7-1355U 16 GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT016
Satıcı: teknoraks
42.753,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 42753.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET015 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT016 Satıcı: Teknoraks
43.250,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 43250.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK