Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ProBook 450 G10 969H2ET017 i7-1355U 32 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
46.069,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 46069.40
Hp Probook 450 G10 969H2et017 İ7-1355U 32Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt018
Satıcı: Teknoraks
46.323,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 46323.50
HP ProBook 450 G10 969H2ET017 i7-1355U 32GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT018 Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 47009
Hp Probook 450 G10 969H2ET017 I7-1355U 32 GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT018
Satıcı: teknoraks
49.933,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 49933.00
HP ProBook 450 G10 969H2ET017 i7-1355U 32GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT018 Satıcı: Teknoraks
50.035,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 50035.09
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK