Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Probook 450 G10 969H2et019 İ7-1355U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt020
Satıcı: Teknoraks
64.728,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 64728.70
HP ProBook 450 G10 969H2ET019 i7-1355U 64 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
66.320,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 66320.76
HP ProBook 450 G10 969H2ET019 i7-1355U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT020 Satıcı: Teknoraks
67.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 67469
HP ProBook 450 G10 969H2ET019 i7-1355U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT020 Satıcı: Teknoraks
69.192,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 69192.14
Hp Probook 450 G10 969H2ET019 I7-1355U 64 GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT020
Satıcı: teknoraks
69.256,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 69256.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK