Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji
48.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 48498.00 Hp Spectre X360 14-EF2005NT 7P619EA 13. Nesil I7-1355U 16GB Ram 1tb SSD 13.5 Inç Wuxga+ Dokunmatik Windows 11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji | 3 yorum
48.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 49009 HP Spectre X360 14-ef2005nt 7p619ea 13. Nesil I7-1355u 16gb Ram 1tb Ssd 13.5 Inç Wuxga+ Dokun Win 11Satıcı: GpnTeknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 49999.00 HP Spectre X360 14-EF2005NT 7P619EA i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 13.5" W11H WUXGA+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: HPStoreTürkiye
52.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 52799.00 HP Spectre X360 14-EF2005NT 7P619EA 13. Nesil i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD 13.5 inç WUXGA+ Dokunmatik Windows 11Satıcı: GpnTeknoloji
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 53999.00 HP Spectre X360 14-Ef2005Nt 7P619Ea i7 1355U 13.5" 16 GB RAM 1 TB SSD Wuxga+ Dokunmatik Windows 11 Home LaptopSatıcı: GpnTeknoloji
55.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 55999.00 Hp Spectre X360 14-Ef2005nt 7P619ea 13. Nesil İ7-1355U 16Gb Ram 1Tb Ssd 13.5 İnc Wuxga+ Dokunmatik Windows 11Satıcı: GpnTeknoloji
56.009,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 56009.60 HP Spectre X360 14-EF2005NT 7P619EA 13. Nesil i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD 13.5 inç WUXGA+ Dokunmatik Windows 11Satıcı: Gpnteknoloji
62.054,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
8 62064 Hp Spectre X360 14-Ef2005Nt Taşınabilir Bilgisayar 7P619Ea SiyahSatıcı: GpnTeknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 62999.00