Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AptekTeknoloji
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 36999.00 HP Victus 15-fa1003nt 7N9R2EA Intel® Core™ i7-13700H 16GB 512 GB SSD RTX3050 6GB 15,6" 144Hz Full HD Windows 11 HomeSatıcı: Aptekteknoloji
37.199,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 37199.07 Hp Victus 15-Fa1003nt 7N9r2ea Intel® Core™ İ7-13700H 16Gb 512 Gb Ssd Rtx3050 6Gb 15,6" 144Hz Full Hd Windows 11 HomeSatıcı: APTEK
38.399,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 38399.04 Hp Victus 15-FA1003NT Intel Core I7 13700H 16GB 512GB SSD RTX3050 6gb W11H 15.6" Full Hd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar 7N9R2EA - GriSatıcı: Aptek
39.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 40009 HP Victus Intel i7 13700H 16GB 512GB SSD RTX3050 6GB W11H 15.6" FULL HD 144Hz T.Bilgisayar 7N9R2EASatıcı: Aptek Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 39999.00