Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: pazarfix
27.058,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 27058.24 HP Victus 15-FA1045NT 7P8M6EA i5-13500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6'' W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: AptekTeknoloji
27.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 27099.00 HP Victus 15-FA1045NT 7P8M6EA i5-13500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6'' W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: DELTABİLİŞİMELAZIĞ
27.369,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 27369.28 HP Victus 15-FA1045NT 7P8M6EA i5-13500H 8 GB 512 GB RTX3050 15.6" Full HD Notebook 7P8M6EASatıcı: pazarfix
28.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28399.00 Hp Victus 15-Fa1045nt 7P8m6ea Intel Core İ5 13500H 8Gb 512Gb Ssd Rtx3050 6Gb 15,6" 144Hz Fhd Windows 11 Home 29.604,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 29604.05 HP Victus 15-FA1045NT 7P8M6EA i5-13500H 8 GB 512 GB RTX3050 15.6" Full HD Notebook 7P8M6EASatıcı: Aptek Teknoloji
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30999.00