Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus Gaming 15-FA2019NT C21SGEA Intel Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD Satıcı: GTI BİLİŞİM
49.044,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 49054
HP Victus Gaming Laptop Intel Core 5-210H 16GB 1TB SSD RTX5060 144Hz DOS 15.6" FHD Mika Gümüş C21SGEA Satıcı: Gti Bilişim
49.249,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 49249.01
Hp Victus 15-FA2019NT C21SGEA 5-210H 16 GB 1TB SSD RTX5060 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GTI-Bilişim
49.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 49899.00
HP Victus Gaming Intel Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar C21SGEA - 1 TB - 16 GB
Satıcı: GTI Bilişim | 4 yorum
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 49999.00
HP Victus Gaming Laptop Intel Core 5-210H 16GB 1TB SSD RTX5060 144Hz DOS 15.6" FHD Mika Gümüş Satıcı: Gti Bilişim
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 49999.00
HP Victus Gaming 15-FA2019NT C21SGEA Intel Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD Satıcı: Gti Bilişim
50.064,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 50064.05
HP Victus Gaming Intel Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX5060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar C21SGEA - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 51999.00
HP Victus Gaming Laptop Intel Core 5-210H 16GB 1TB SSD RTX5060 144Hz DOS 15.6" FHD Mika Gümüş C21SGEA Satıcı: TEKNO PLATFORM
53.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 53199.00
Hp Victus 15-FA2019NT C21SGEA 5-210H 16 GB 1TB SSD RTX5060 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: adlershop
53.579,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
9 53579.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK