Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 32GB 2TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD W11P Gaming C52QWEA 014 Satıcı: notebookstore
69.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 69590.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-014 i7-13620H 32 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: notebookstore
71.148,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 71148.60
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 32GB 2TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD Windows 11 Pro Gaming Laptop C52QWEA 014 Satıcı: Notebookstore
75.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 75700
Hp Victus 15-FA2036NT I7-13620H 32GB 2tb SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" Fhd Windows 11 Pro Gaming Laptop C52QWEA 014 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: notebookstore
75.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 75690.00
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 32GB 2TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD Windows 11 Pro Gaming Laptop C52QWEA 014 Satıcı: NotebookStore
76.173,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 76173.68
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK