Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR35 i7-13620H 48 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
82.719,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 82719.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR35 i7-13620H 48 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
82.907,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 82907.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR35 I7-13620H 48 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos Satıcı: Elimar
83.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 83599.05
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR35 i7-13620H 48 GB 2 TB RTX5050 8GB 15.6 FHD Free Dos Satıcı: FARHA TECH
85.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 85449.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR35 I7-13620H 48 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: elimar
87.919,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 87919.80
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR35 I7-13620H 48 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos Satıcı: elimar
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 87999.00
Hp Victus 15-Fa2036nt C52qwea Fr35 I7-13620H 48 Gb 2 Tb Rtx5050 8Gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: Elimar
87.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 87999.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR35 I7-13620H 48 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: FarhaTech
89.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 89549.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK